This is a great song to end your class or day with your students! Dream English song by Matt R. Support Dream English: Get this song on Itunes: .\\r
\\r
They could care less about the other 10 songs, but theres one that theyre obsessed with. Clap your hands, stomp your feet, turn around, touch your toes, pull .\\r
\\r
Nursery2English present: Clap your hands! Nod your head! Stamp
Reach up high rhymes Reach up high touch the sky rhymesReach up high touch the sky rhymes for kids KG kids rhymesThe Tofa Tafa is the greatest kids action so
Cô Hường Elsa dạy Tiếng Anh lớp 0 đồng cho mọi lứa tuổi. Ba mẹ để lại số điện thoại ở phần bình luận để cô xếp lịch cho con trải nghiệm học
New words and phrases. Say „Hello!”. Powiedz „cześć!”. Clap your hands! Klaśnij w dłonie! Stretch up high! Wyciągnij się wysoko! Touch your toes! Dotknij palców u nóg!
Hello Hello Hello Can You Clap Your Hands | Nursery Rhymes For Kids Watch Clap Your Hands. Yanedu. 1:28. Two Little Hands Go Clap Clap Clap Nursery Rhymes With Lyrics | Children Nursery Rhymes. Pejibolezu. 1:12. Two little hands to clap clap clap - 3D Animation English Nursery rhymes for children with Lyrics.
Vay Tiền Nhanh Chỉ Cần Cmnd Nợ Xấu. Scenariusz zajęć z języka angielskiego Data: Temat zajęć: „Body parts 2” GRUPA: 5-6 LATKI CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 30 min. CELE OGÓLNE: - wprowadzenie słownictwa dotyczącego części ciała w języku angielskim CELE OPERACYJNE Dziecko: reaguje na proste polecenia w języku angielskim śpiewa piosenki po angielsku, ilustruje je ruchem poznaje nowe słownictwo i powtarza je nazywa części ciała po angielsku PRZEBIEG ZAJĘĆ: 1. Przywitanie – pozdrowienie maskotki „Hello” 2. PIOSENKA NA POWITANIE „Hello” - pokazywanie razem z nauczycielem. Hello, Hello Can you clap your hands? Hello, Hello! Can you clap your hands? Can you stretch up high? Can you touch your toes? Can you turn around? Can you say, "Hello"? Hello, Hello! Can you stamp your feet? Hello, Hello! Can you stamp your feet? Can you stretch up high? Can you touch your toes? Can you turn around? Can you say, "Hello"? Hello, Hello! Can you clap your hands? Hello, Hello! Can you stamp your feet? 2. Powtórzenie słówek. „Body parts” - nauka części ciała. „Learning key words” - nauczyciel prezentuje części ciała na obrazkach (flashcards): head, hair, face, nose, shoulders, knees, feet. Powtarzanie nowych słówek razem za nauczycielem. 3. Zabawa w pokazywanie. Clap, Clap, Pat,Pat! My hands… clap, clap, clap! (wyciągnij ręce przed siebie I klaśnij trzykrotnie) My head…pat, pat, pat! (wskaż swoją głowę i poklep ją trzykrotnie) My tummy…rub, rub, rub! (wskaż swój brzuch i pomasuj go) My legs … pat, pat, pat! (wskaż swoje nogi i poklep je) My toes …tap, tap, tap! (wskaż swoje palce u nóg i popukaj nimi w podłogę) 4. Śpiewanie piosenki. Naśladowanie. Piosenka: „Head, shoulders, knees, and toes” Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. And eyes and ears and mouth and nose. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. And eyes and ears and mouth and nose. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. 5. Pożegnanie piosenką „Goodbye” Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. I can clap my hands. I can stamp my feet. I can clap my hands. I can stamp my feet. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. GOODBYE! Scenariusz zajęć z języka angielskiego Data: Temat zajęć: „Body parts 2” GRUPA: 3-4 LATKI CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 15 min. CELE OGÓLNE: - wprowadzenie słownictwa dotyczącego części ciała w języku angielskim CELE OPERACYJNE Dziecko: reaguje na proste polecenia w języku angielskim poznaje nowe słownictwo i powtarza je nazywa części ciała po angielsku śpiewa piosenki po angielsku, ilustruje je ruchem PRZEBIEG ZAJĘĆ: 1. Przywitanie – pozdrowienie maskotki „Hello” 2. PIOSENKA NA POWITANIE „Hello” - pokazywanie razem z nauczycielem. Hello, hello. Can you clap your hands? Hello, hello. Can you clap your hands? Can you stretch up high? Can you touch your toes? Can you turn around? Can you say, “Hello?” Hello, hello. Can you stamp your feet? Hello, hello. Can you stamp your feet? Can you stretch up high? Can you touch your toes? Can you turn around? Can you say, “Hello?” Hello, hello. Can you clap your hands? Hello, hello. Can you stamp your feet? 2. Zabawa z obrazkami. „What’s missing?” – nauczyciel rozkłada na dywanie karty z częściami ciała. Prosi, aby dzieci zapamiętały karty. Następnie dzieci zamykają oczy, a nauczyciel chowa jedną kartę. Dzieci muszą zgadnąć co zniknęło. Głośno wymawiają nazwy części ciała 3..Śpiewanie piosenki, naśladowanie. Piosenka: „Head, shoulders, knees, and toes” Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. And eyes and ears and mouth and nose. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. And eyes and ears and mouth and nose. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. 4. Pożegnanie piosenką „Goodbye” Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. I can clap my hands. I can stamp my feet. I can clap my hands. I can stamp my feet. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. GOODBYE! Scenariusz zajęć z języka angielskiego Data: Temat zajęć: „Body parts” GRUPA: 5-6 LATKI CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 30 min. CELE OGÓLNE: - wprowadzenie słownictwa dotyczącego części ciała w języku angielskim CELE OPERACYJNE Dziecko: reaguje na proste polecenia w języku angielskim poznaje nowe słownictwo i powtarza je nazywa części ciała po angielsku śpiewa piosenki po angielsku, ilustruje je ruchem PRZEBIEG ZAJĘĆ: 1. Przywitanie – pozdrowienie maskotki „Hello” 2. PIOSENKA NA POWITANIE „Hello” - pokazywanie razem z nauczycielem. Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? I’m good. I’m great! I’m wonderful! I’m good. I’m great! I’m wonderful! Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? I’m tired. I’m hungry. I’m not so good. I’m tired. I’m hungry. I’m not so good. Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? 2. Wprowadzenie nowego słownictwa „Body parts” - nauka części ciała. „Learning key words” - nauczyciel prezentuje części ciała na obrazkach (flashcards): head, shoulders, knees, toes (powtarza każdy wyraz razem z dziećmi, następnie wprowadza nowy i wraca do poprzedniego). 3. Osłuchanie z piosenką – zabawa ruchowa do piosenki. Piosenka: „Head, shoulders, knees, and toes” Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. And eyes and ears and mouth and nose. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. And eyes and ears and mouth and nose. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. 4. Nauka prostej rymowanki Clap your hands Clap, clap! Tap your feet Tap, tap! Turn around and sit down! 5. Pożegnanie piosenką „Goodbye” Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. I can clap my hands. I can stamp my feet. I can clap my hands. I can stamp my feet. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. GOODBYE! Scenariusz zajęć z języka angielskiego Data: Temat zajęć: „Body parts” GRUPA: 3-4 LATKI CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 15 min. CELE OGÓLNE: - wprowadzenie słownictwa dotyczącego części ciała w języku angielskim CELE OPERACYJNE Dziecko: reaguje na proste polecenia w języku angielskim poznaje nowe słownictwo i powtarza je nazywa części ciała po angielsku śpiewa piosenki po angielsku, ilustruje je ruchem PRZEBIEG ZAJĘĆ: 1. Przywitanie – pozdrowienie maskotki „Hello” 2. PIOSENKA NA POWITANIE „Hello” - pokazywanie razem z nauczycielem. Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? I’m good. I’m great! I’m wonderful! I’m good. I’m great! I’m wonderful! Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? I’m tired. I’m hungry. I’m not so good. I’m tired. I’m hungry. I’m not so good. Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? nowego słownictwa – osłuchanie z piosenką Piosenka: „Head, shoulders, knees, and toes” Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. And eyes and ears and mouth and nose. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. And eyes and ears and mouth and nose. Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes. 3. Zapoznanie z częściami ciała. Nauczyciel prosi, aby dzieci wstały: Stand up, please! Następnie pokazuje rękoma swoją głowę i mówi głośno: head! Dzieci pokazują swoje głowy i powtarzają nowe słowo. Dalej nauczyciel pokazuje: shoulders, knees, and toes ramiona, kolana, palce u stóp – naśladowanie za nauczycielem – pokazywanie części ciała. Nauczyciel powtarza te czynności kilka razy. 4. Pożegnanie piosenką „Goodbye” Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. I can clap my hands. I can stamp my feet. I can clap my hands. I can stamp my feet. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. GOODBYE! Scenariusz zajęć z języka angielskiego Data: Temat zajęć: „Easter bunny”. GRUPA: 5-6 LATKI CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 30 min. CELE OGÓLNE: - osłuchanie z brzmieniem języka angielskiego; - kształtowanie rozumienia ze słuchu; CELE OPERACYJNE Dziecko: reaguje na proste polecenia w języku angielskim poznaje nowe słownictwo i powtarza je śpiewa piosenki po angielsku, ilustruje je ruchem PRZEBIEG ZAJĘĆ: 1. Przywitanie – pozdrowienie maskotki „Hello” 2. PIOSENKA NA POWITANIE „Hello” - pokazywanie razem z nauczycielem. Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? I’m good. I’m great! I’m wonderful! I’m good. I’m great! I’m wonderful! Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? I’m tired. I’m hungry. I’m not so good. I’m tired. I’m hungry. I’m not so good. Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? nowego słownictwa Prezentacja dzieciom kart obrazkowych – nauczyciel nazywa, dzieci powtarzają: Easter – Wielkanoc Easter eggs – wielkanocne jajka/pisanki Easter bunny – wielkanocny zajączek Easter basket – wielkanocny koszyk Easter lamb – wielkanocny baranek Prawidłową wymowy powyższych słówek można też posłuchać oglądając filmik dostępny pod linkiem: 3. Dzieci liczą małe wielkanocne zajączki (Little Easter bunnies) z piosenki: i poruszają się tak jak one: -kiedy usłyszymy - hop, hop, hop,… - skaczmy obunóż -kiedy usłyszymy - run, run, run,… - biegamy -kiedy usłyszymy – walk, walk, walk,… - spacerujemy -kiedy usłyszymy – skip, skip, skip,… - podskakujemy „z nóżki na nóżkę 4. Nauka piosenki „Easter Bunny Song” Easter Bunny hop hop hop Make your ears go flop flop flop Hide your easter eggs around in the grass and on the ground Easter bunny hop hop hop Make your ears go flop flop flop 5. „Easter Eggs” – zabawa Dzieci odnajdują szablony - karty jajek w różnych kolorach. Układają je na dywanie segregując na kolory (red, geen, blue, yellow, orange). 6. Piosenka na pożegnanie „Goodbye” Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. I can clap my hands. I can stamp my feet. I can clap my hands. I can stamp my feet. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. GOODBYE! Scenariusz zajęć z języka angielskiego Data: Temat zajęć: „Easter bunny”. GRUPA: 3-4 LATKI CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 15 min. CELE OGÓLNE: - osłuchanie z brzmieniem języka angielskiego; - kształtowanie rozumienia ze słuchu; CELE OPERACYJNE Dziecko: reaguje na proste polecenia w języku angielskim poznaje nowe słownictwo i powtarza je śpiewa piosenki po angielsku, ilustruje je ruchem PRZEBIEG ZAJĘĆ: 1. Przywitanie – pozdrowienie maskotki „Hello” 2. PIOSENKA NA POWITANIE „Hello” - pokazywanie razem z nauczycielem. Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? I’m good. I’m great! I’m wonderful! I’m good. I’m great! I’m wonderful! Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? I’m tired. I’m hungry. I’m not so good. I’m tired. I’m hungry. I’m not so good. Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? Hello, hello, hello, how are you? nowego słownictwa Prezentacja dzieciom kart obrazkowych – nauczyciel nazywa, dzieci powtarzają: Easter – Wielkanoc Easter eggs – wielkanocne jajka/pisanki Easter bunny – wielkanocny zajączek Easter basket – wielkanocny koszyk Easter lamb – wielkanocny baranek Prawidłową wymowy powyższych słówek można też posłuchać oglądając filmik dostępny pod linkiem: 3.„What’s missing?” – zabawa Rozkładamy kolorowe jajka na dywanie, zakrywamy jedno z nich. Zadaniem dzieci jest podać kolor jajka, które zostało zakryte (podczas zakrywania jajek dzieci mają zamknięte oczy). 4. Pożegnanie piosenką „Goodbye” Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. I can clap my hands. I can stamp my feet. I can clap my hands. I can stamp my feet. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. Bye bye. Goodbye. Bye, bye, bye, bye. Goodbye. GOODBYE! SOWY Drodzy Rodzice, tak, jak w zeszłym tygodniu będziemy potrzebować naszego Patcha oraz pudełko, do którego Patch się zmieści oraz karty obrazkowe/ zabawki przedstawiające ptaka, rybkę, słonia, bawoła, goryla, tygrysa, węża, krokodyla, małpę i dodatkowo żabę oraz tukana (wiem, że z tym może być ciężko więc pokażmy jak wygląda w internecie, a za chwilkę i tak dzieci zobaczą go w naszej piosence :) ). Powitanie (na każdych zajęciach witamy się tak samo, śpiewamy o pogodzie i o dniach tygodnia): pokazujemy pudełko i pytamy: what’s this? Niektóre dzieci pewnie odpowiedzą Państwu: It’s a box! (to jest pudełko). Następnie pytamy: What colour is the box? (jakiego koloru jest pudełko?) Dzieci mówią kolor pudełka, a następnie pytamy: Are you wearing….(kolor pudełka) today? Czy masz na sobie dzisiaj ubrany… (kolor). Dziecko sprawdza, czy ma na sobie dany kolor. Następnie pytamy: What’s in the box? Część dzieci pewnie odpowie: Patch is in the box! ( Patch jest w pudełku). Wyciągamy Patcha i witamy się słowami „Hello!” Możemy włączyć piosenkę „Hello! Can you clap your hands?” yutube Teraz zapytajmy: What day is it today? (jaki jest dzisiaj dzień) Przypominamy days of the week czyli dni tygodnia: Monday- poniedziałek Tuesday- wtorek Wednesday- środa Thursday- czwartek Friday- piątek Saturday- sobota Sunday - niedziela Następnie pytamy o pogodę: What’s the weather like today? (Jaka jest dzisiaj pogoda?) Pytamy: Is it sunny? (czy jest słonecznie) Is it cloudy? (czy jest pochmurno) Is it raining? (czy pada deszcz) Is it windy? (czy wieje wiatr) A teraz śpiewajmy piosenkę, którą oglądaliśmy na poprzednich zajęciach (piosenka o pogodzie z Patchem). Pokazujemy i przypominamy zwierzątka, nazywając je po angielsku: ptak- bird, słoń- elephant, rybka- fish, goryl- gorilla, bawół- buffalo, tiger- tygrys, snake- wąż, monkey- małpa, crocodile- krokodyl. Dodajemy nowe zwierzątka: toucan- tukan, frog- żaba. Następnie możemy powtórzyć zabawy z zeszłego tygodnia, pytamy co każde zwierzątko potrafi, a czego nie: Can little bird clap? (czy mały ptaszek potrafi klaskać?) - odpowiadamy No, it can’t! (Nie potrafi). Can little bird fly? (czy mały ptaszek potrafi latać?)- odpowiadamy: Yes, it can! (tak, potrafi). I tak pytamy o każde zwierzątko: Can elephant fly? (czy słoń potrafi latać?)- odpowiadamy No, it can’t Can elephant stamp? (czy potrafi tupać?)- Yes, it can. Can little fish stamp? (czy mała rybka potrafi tupać?)- odpowiadamy No, it can’t. Can little fish swim? (czy mała rybka potrafi pływać?)- odpowiadamy Yes, it can (tak, potrafi). Can gorilla swim? (czy goryl potrafi pływać?)- odpowiadamy No, it can’t. Can gorilla climb? (czy goryl potrafi się wspinać?)- Yes, it can. Can buffalo climb? (czy bawół potrafi się wspinać?) - No, it can’t. Can buffalo run? (czy bawół potrafi biegać?) - Yes, it can. Możemy zapytać o nowe zwierzątka, np. „Can frog fly?” (Czy żaba potrafi latać?) itp. A potem pytamy dziecko: Can you sing? (potrafisz śpiewać?) Odpowiadamy i zachęcamy dziecko do powtórzenia: Yes, I can! (Tak, potrafię) Can you dance? (potrafisz tańczyć?) Odpowiadamy i zachęcamy dziecko do powtórzenia: Yes, I can! (Tak, potrafię) Śpiewamy i oglądamy jeszcze raz piosenkę „Yes, I can”yutube Następnie po raz kolejny pokazujemy zwierzątka, zachęcamy dziecko do nazwania go po angielsku i pytamy "Are you afraid?" - Czy się boisz? Następnie mówimy "We're not afraid!" Nie boimy się! I zachęcamy dziecko do powtórzenia. Teraz mówimy "Stand up, please" i przechodzimy do pokazywania naszej piosenki. Rozkładamy na podłodze karty przedstawiające tukana, żabę, małpę i tygrysa. Najpierw przypominamy, że "walking" to chodzenie, spacerowanie i spacerujemy po dżungli powtarzając walking in the jungle, podchodzimy do zwierzątek i pytamy:"Are you afraid?", po chwili mówimy głośno "We're not afraid!". Powtarzamy te same czynności z użyciem czasowników: jump, stomp, skip : jumping in the jungle (skaczemy), stomping in the jungle (idziemy tupiąc jak słoń), skipping in the jungle (podskakujemy). A teraz oglądamy piosenkę: "Walking in the jungle"yutube Żegnamy się z Patchem :Bye-bye! See you soon (do zobaczenia wkrótce) Grupy młodsze Drodzy Rodzice, tak, jak w zeszłym tygodniu będziemy potrzebować naszego Patcha oraz pudełko, do którego nasz Patch się zmieści oraz karty obrazkowe/ zabawki przedstawiające zwierzątka: mysz, wąż, wiewiórka, kot, małpa, słoń, a także kaczka (najlepiej 5 małych kaczek i duża- mama kaczka, mogą być pacynki papierowe na paluszki). Powitanie (zawsze witamy się tak samo, a następnie powtarzamy materiał z zeszłego tygodnia): Pokazujemy pudełko i pytamy: what’s this? Niektóre dzieci pewnie odpowiedzą Państwu: It’s a box! (to jest pudełko). Następnie pytamy: What’s in the box? Część dzieci pewnie odpowie: Patch is in the box! ( Patch jest w pudełku). Teraz łaskoczemy Patcha- wyciągamy go z pudełka i mówimy: Tickle Patch! ( połaskocz Patcha). Następnie chowamy pieska za plecami i pytamy: Patch, where are you? (gdzie jesteś?) Patch wyskakuje zza naszych pleców i mówi: Here I am! Hello to you! (Tutaj jestem! Witam Cię!) I macha do dzieci na powitanie Teraz robimy kółeczko i śpiewamy piosenkę „Make a circle” Yutube Siadamy w siadzie skrzyżnym mówiąc „ Sit down and cross your legs” (usiądź i skrzyżuj nogi) Przypominamy piosenkę „Open shut them”- możemy również pokazać ją dzieciom: Yutube Po piosence przypominamy dzieciom historyjkę „Hickory, dwickoryt, dock” z poprzednich zajęć, a następnie pokazujemy zwierzątka nazywając je po angielsku: mysz- mouse, wąż- snake, wiewiórka- squirrel, kot- cat, małpa- monkey, słoń- elephant. Następnie możemy schować zwierzątka za plecami i -podobnie jak w powitaniu- pytać np. „Monkey, where are you?” Po czym małpka wychodzi zza naszych pleców i mówi „Here I am - hello to you”. Śpiewamy i przypominamy piosenkę „Hickory, dickory, dock”- możemy również pokazać ją dzieciom: yutube A teraz przypominamy piosenkę z zeszłego tygodnia "5 little ducks". Teraz przyszedł czas na drugą część piosenki "Open, shut them". Początek piosenki jest taki sam. Następnie pokazujemy dzieciom co znaczy forward ( do przodu) and back (do tyłu). Mówimy: "stand up, please" (proszę wstań) i idziemy do przodu mówiąc 'forward" i do tyłu mówiąc "back" zachęcając przy tym dziecko do powtarzania czynności. Następnie uśmiechamy się, pokazujemy palcami uśmiech i mówimy "happy"(szczęśliwy), a następnie robimy smutną minkę i mówimy "sad" (smutny). Powtarzamy to kilka razy. Następnie udajemy, że jest nam gorąco i mówimy "hot" (gorąco), a następnie "cold" zimno - udajemy, że jest nam gorąco, po chwili zimno. Teraz kiwamy twierdząco głową i mówimy "Yes" (tak), a następnie kręcimy głową i mówimy "No" (nie). A teraz rozciągamy się w taki sposób jak robimy to tuż po przebudzeniu i mówimy "Good morning" ( dzień dobry), a teraz udajemy, że idziemy spać i mówimy "Good night" (dobranoc). Żegnamy się z Patchem "Bye- bye Patch!" :) Drodzy Rodzice, tak, jak w zeszłym tygodniu będziemy potrzebować naszego Patcha oraz pudełko, do którego Patch się zmieści, dla przypomnienia karty obrazkowe/ zabawki przedstawiające ptaka, rybkę, słonia, bawoła, goryla, tygrysa, węża, krokodyla, małpę, żabę, tukana, koło, diament, kwadrat, serce, prostokąt, owal, trójkąt, gwiazda oraz nowe zabawki/karty przedstawiające autko, rower, łódkę, pociąg, (na każdych zajęciach witamy się tak samo, śpiewamy o pogodzie i o dniach tygodnia):pokazujemy pudełko i pytamy: what’s this? Niektóre dzieci pewnie odpowiedzą Państwu: It’s a box! (to jest pudełko). Następnie pytamy: What colour is the box? (jakiego koloru jest pudełko?) Dzieci mówią kolor pudełka, a następnie pytamy: Are you wearing….(kolor pudełka) today? Czy masz na sobie dzisiaj ubrany… (kolor). Dziecko sprawdza, czy ma na sobie dany kolor. Następnie pytamy: What’s in the box? Część dzieci pewnie odpowie: Patch is in the box! ( Patch jest w pudełku). Wyciągamy Patcha i witamy się słowami „Hello!” Możemy włączyć piosenkę „Hello! Can you clap your hands?” Następnie pytamy o pogodę: What’s the weather like today? (Jaka jest dzisiaj pogoda?)A teraz śpiewajmy piosenkę, którą oglądaliśmy na poprzednich zajęciach (piosenka o pogodzie z Patchem).Teraz przypominamy zwierzątka pokazując zabawki/karty obrazkowe i pytając What’s this? (Co to jest?): ptak- bird, słoń- elephant, rybka- fish, goryl- gorilla, bawół- buffalo, tiger- tygrys, snake- wąż, monkey- małpa, crocodile- krokodyl, toucan- tukan, frog- żaba. Teraz przypominamy kształty i powtarzamy zeszłotygodniową zabawę: pokazujemy i nazywamy kolejno: circle - koło, diamond - diament, square- kwadrat, heart- serce, triangle- trójkąt, rectangle- prostokąt, oval- owal, star- gwiazda. Teraz rysujemy palcami w powietrzu kształty i pytamy : can you make a circle? - czy potrafisz zrobić koło? I zachęcamy dziecko do pokazania kolejno wszystkich kształtów za każdym razem zadając pytanie :can you make a circle/ a diamond/ a square/ a heart/ triangle/ rectangle/ oval/ star? A teraz pytamy: can you find a circle?- czy potrafisz znaleźć koło? Can you find a diamond?- czy potrafisz znaleźć diament? Can you find a square?- czy potrafisz znaleźć kwadrat? Can you find a heart? - czy potrafisz znaleźć serce? Can you find a triangle?- czy potrafisz znaleźć trójkąt? Can you find a rectangle?- czy potrafisz znaleźć prostokąt? Can you find an oval?- czy potrafisz znaleźć owal? Can you find a star? Czy potrafisz znaleźć gwiazdę? Pokazujemy nowe zabawki/ karty nazywając je po angielsku: autko- a car, rower- a bike, łódka- a boat, pociąg- a train, samolot- an airplane. Tera zbawimy się i udajemy, że jeździmy samochodem, ręce trzymamy na kierownicy : Driving in my car ( jadę moim samochodem). Teraz jedziemy bardzo szybko: driving very fast, a teraz bardzo wolno: driving very slow. Teraz przesiadamy się na rower: udajemy, że jeździmy na rowerze i mówimy : riding on my bike (jeżdżę na moim rowerze). Teraz jedziemy bardzo szybko: riding very fast, a teraz bardzo wolno: riding very slow. Mówimy: I like riding, riding on my bike! (Lubię jeździć na moim rowerze).Teraz przesiadamy się do łódki: wiosłujemy po pokoju mówiąc: rowing in my boat (wiosłuję w mojej łódce). Teraz wiosłujemy bardzo szybko: rowing very fast, a teraz bardzo wolno: rowing very slow. Mówimy: I like rowing in my boat (lubię wiosłować w mojej łódce).Teraz przesiadamy się do pociągu: udajemy, że jedziemy pociągiem: riding on my train. Teraz jedziemy bardzo szybko: riding very fast, a teraz bardzo wolno: riding very slow. Mówimy: I like riding, riding on my train! (Lubię jeździć w moim pociągu).Na koniec przesiadamy się do samolotu, latamy po pokoju: flying in my airplane. Teraz lecimy bardzo wysoko: flying very high, a teraz bardzo nisko: flying very low. Mówimy: I like flying in my airplane (lubię latać w moim samolocie).
Join others and track this artist Scrobble, find and rediscover music with a account Hmm, it looks like we don’t know much about this artist. Can you help us out? Add image Start the wiki Tag this artist Top Tracks Scrobble Stats Recent Listening Trend Day Listeners Monday 31 January 2022 1 Tuesday 1 February 2022 1 Wednesday 2 February 2022 0 Thursday 3 February 2022 0 Friday 4 February 2022 0 Saturday 5 February 2022 0 Sunday 6 February 2022 0 Monday 7 February 2022 0 Tuesday 8 February 2022 0 Wednesday 9 February 2022 0 Thursday 10 February 2022 0 Friday 11 February 2022 0 Saturday 12 February 2022 0 Sunday 13 February 2022 0 Monday 14 February 2022 0 Tuesday 15 February 2022 0 Wednesday 16 February 2022 0 Thursday 17 February 2022 0 Friday 18 February 2022 0 Saturday 19 February 2022 0 Sunday 20 February 2022 0 Monday 21 February 2022 0 Tuesday 22 February 2022 0 Wednesday 23 February 2022 0 Thursday 24 February 2022 0 Friday 25 February 2022 0 Saturday 26 February 2022 0 Sunday 27 February 2022 0 Monday 28 February 2022 0 Tuesday 1 March 2022 0 Wednesday 2 March 2022 0 Thursday 3 March 2022 0 Friday 4 March 2022 0 Saturday 5 March 2022 0 Sunday 6 March 2022 0 Monday 7 March 2022 0 Tuesday 8 March 2022 0 Wednesday 9 March 2022 0 Thursday 10 March 2022 0 Friday 11 March 2022 0 Saturday 12 March 2022 0 Sunday 13 March 2022 0 Monday 14 March 2022 0 Tuesday 15 March 2022 0 Wednesday 16 March 2022 0 Thursday 17 March 2022 0 Friday 18 March 2022 0 Saturday 19 March 2022 0 Sunday 20 March 2022 0 Monday 21 March 2022 0 Tuesday 22 March 2022 0 Wednesday 23 March 2022 0 Thursday 24 March 2022 0 Friday 25 March 2022 0 Saturday 26 March 2022 0 Sunday 27 March 2022 0 Monday 28 March 2022 0 Tuesday 29 March 2022 0 Wednesday 30 March 2022 0 Thursday 31 March 2022 0 Friday 1 April 2022 0 Saturday 2 April 2022 0 Sunday 3 April 2022 0 Monday 4 April 2022 0 Tuesday 5 April 2022 0 Wednesday 6 April 2022 0 Thursday 7 April 2022 0 Friday 8 April 2022 0 Saturday 9 April 2022 0 Sunday 10 April 2022 0 Monday 11 April 2022 0 Tuesday 12 April 2022 0 Wednesday 13 April 2022 0 Thursday 14 April 2022 0 Friday 15 April 2022 0 Saturday 16 April 2022 0 Sunday 17 April 2022 0 Monday 18 April 2022 0 Tuesday 19 April 2022 0 Wednesday 20 April 2022 0 Thursday 21 April 2022 0 Friday 22 April 2022 0 Saturday 23 April 2022 0 Sunday 24 April 2022 0 Monday 25 April 2022 0 Tuesday 26 April 2022 0 Wednesday 27 April 2022 0 Thursday 28 April 2022 0 Friday 29 April 2022 0 Saturday 30 April 2022 1 Sunday 1 May 2022 0 Monday 2 May 2022 0 Tuesday 3 May 2022 0 Wednesday 4 May 2022 0 Thursday 5 May 2022 0 Friday 6 May 2022 0 Saturday 7 May 2022 0 Sunday 8 May 2022 0 Monday 9 May 2022 0 Tuesday 10 May 2022 0 Wednesday 11 May 2022 0 Thursday 12 May 2022 0 Friday 13 May 2022 0 Saturday 14 May 2022 0 Sunday 15 May 2022 0 Monday 16 May 2022 0 Tuesday 17 May 2022 0 Wednesday 18 May 2022 0 Thursday 19 May 2022 0 Friday 20 May 2022 0 Saturday 21 May 2022 0 Sunday 22 May 2022 0 Monday 23 May 2022 0 Tuesday 24 May 2022 0 Wednesday 25 May 2022 0 Thursday 26 May 2022 0 Friday 27 May 2022 0 Saturday 28 May 2022 0 Sunday 29 May 2022 0 Monday 30 May 2022 0 Tuesday 31 May 2022 0 Wednesday 1 June 2022 0 Thursday 2 June 2022 0 Friday 3 June 2022 0 Saturday 4 June 2022 0 Sunday 5 June 2022 0 Monday 6 June 2022 0 Tuesday 7 June 2022 0 Wednesday 8 June 2022 0 Thursday 9 June 2022 0 Friday 10 June 2022 0 Saturday 11 June 2022 0 Sunday 12 June 2022 0 Monday 13 June 2022 0 Tuesday 14 June 2022 0 Wednesday 15 June 2022 0 Thursday 16 June 2022 0 Friday 17 June 2022 0 Saturday 18 June 2022 0 Sunday 19 June 2022 0 Monday 20 June 2022 0 Tuesday 21 June 2022 0 Wednesday 22 June 2022 0 Thursday 23 June 2022 0 Friday 24 June 2022 0 Saturday 25 June 2022 0 Sunday 26 June 2022 0 Monday 27 June 2022 0 Tuesday 28 June 2022 0 Wednesday 29 June 2022 0 Thursday 30 June 2022 0 Friday 1 July 2022 0 Saturday 2 July 2022 0 Sunday 3 July 2022 0 Monday 4 July 2022 0 Tuesday 5 July 2022 0 Wednesday 6 July 2022 0 Thursday 7 July 2022 0 Friday 8 July 2022 0 Saturday 9 July 2022 0 Sunday 10 July 2022 0 Monday 11 July 2022 0 Tuesday 12 July 2022 0 Wednesday 13 July 2022 0 Thursday 14 July 2022 0 Friday 15 July 2022 0 Saturday 16 July 2022 0 Sunday 17 July 2022 0 Monday 18 July 2022 0 Tuesday 19 July 2022 0 Wednesday 20 July 2022 0 Thursday 21 July 2022 0 Friday 22 July 2022 0 Saturday 23 July 2022 0 Sunday 24 July 2022 0 Monday 25 July 2022 0 Tuesday 26 July 2022 0 Wednesday 27 July 2022 0 Thursday 28 July 2022 0 Friday 29 July 2022 0 Saturday 30 July 2022 0 Sunday 31 July 2022 0 Upcoming Events Do you have any photos of this artist? Add an image Features API Calls
[LL Cool J] Yeah.. Yeah I like that guitar man, yeah Yo E-Love I like the way you flipped that guitar man Knahmsayin? It was a good idea man, knahmsayin? Yeah It's kinda like freakin me, yaknahmsayin? I wanna get hype man, I wanna do this, yaknahmsayin? Just gon' chill, check it out Slick as Vasoline, smell good as cologne I'm like a muscle man in jail -- they leave me alone I rhyme like Superman, you rap like Jimmy Olson I break you like a bottle of green Golden Molson You ain't a real rhymer, you look like a actress How you gon' sleep on me holmes, do I look like a mattress? Am I that old, do I walk like Grady? I'ma hundred-fifty proof, Smirnoff is only 80 Don't you EVER try to rock my house I'm a real cool cat, know what I'm sayin Mickey Mouse? The poetry specialist, so take a dose of this Now think about it -- can you really come close to this? You soft as powder, weak as a cabin cooler Ugly as work shoes, messin with the Ruler: the ultimate writer reciter and def entertainer I work myself harder than a boxer's trainer [Chorus: LL Cool J] Clap your hands everybody (aiyyo) And everybody just clap your hands (aiyyo) Clap your hands everybody (aiyyo) And everybody just clap your hands (aiyyo) I said, clap your hands everybody (aiyyo) And everybody just clap your hands (aiyyo) Clap your hands everybody (aiyyo) And everybody just clap your hands (aiyyo) [LL Cool J] You end up, underneath my sneaker You're dog doo-doo, I'm watchin you get weaker You can't believe, the skill and dexterity LL Cool J, and the J is for Jeremy So BUFF ME, James Todd the earthquaker That's right my brother, you're goin out like Sega {*censored*} chewed, so whassup dude? One of my battles'll get your girlies in the mood Sucker MC's really make me sick I'm so bad, I can suck my own {dick} If you go to your girl's house and I'm there already Don't go Crazy cause my name ain't Eddie Rhymes so rough, it's like a course in trigonometry When Einstein was talkin, he was talkin bout ME The Prince of the Earth, and I'ma give birth to a rhyme so hard you look soft as a Smurf Gigglin and wigglin, so how we goin out? LOVELY, and that's without a doubt! [Chorus 3/4X] [LL Cool J] Rappers are my servants, they serve me like an emperor When I'm through, you'll need a nurse to take your temperature and cool you down, cause you're cold as leftovers Not the ones on the table, I'm talkin about RUFF rovers You can't get over -- what's my name, Goofy? You smoke I'm no joke, so my brother break out the looseys and take a pull, cause the buck stops here I get swift as a magician, wreck {shit} and dissapear Don't cross me, or lose your loyalty to the Prince of the Rap Court, I'm royalty And it ain't no puzzle, it's a shame how rappers guzzle paragraphs I put together so I carry a muzzle to shut em up and cut em up and make em be quiet I'm a one man RIOT, so don't even TRY IT The Prince of special tactics, plus I'm athletic Before you play your hand you better do some calisthetics Jumpin jacks, squats, push-ups, the whole nine Speak your piece, then I'ma go for mine And I guarantee you, I'm gonna strike again I recommend my friend you drop the pen and give in Cop out to one rhyme cause you're facin ten I ain't Sidney Poitier but we can 'Do This Again' I'm nice wit mines, and I gotta admit it You don't really wanna battle, why don'tcha just forget it! [Chorus 1/2] [LL Cool J] But if you're hard headed and you still don't understand Here's a little sample -- EHM EHM, my man (BRRRRRRRING) "Hello?" [cut n scratch "Cool J"] ".. takes everything you've got" -> [Cheers (theme song)] [cut n scratch "pushin a broom"] ".. sure would help a lot" -> [Cheers (theme song)] [LL Cool J] Check my stats, how we livin, I thought so I'm fresh, oh yes, but can they flow, hell no My rhymes are up to date, excellent, on point I'm tellin you, they're the serious joint I eat my steak fast, I drink my brew slow My voice is milky with a nice clear flow I eat like a fat man, and walk like a gigolo I'm not a ballplayer, so now Y'KNOW! Clap your hands everybody (aiyyo) And everybody just clap your hands (aiyyo) cause I rock the house, everybody (aiyyo) And everybody just clap your hands (aiyyo) KnowhatI'msayin? And I'ma be straight til the year 3000 That's word to mother, knahmsayin? And I say mother with a V cause the V is for Victory yaknahmsayin? Cause I'm the victor in this game, word up Knahmsayin? That's what time it is, peace [crew applause] That man, he sure is FUNKY FUNKY FUNKY FUNKY! Funky, he sho' is! You best believe he's FUNKY! You didn't KNOW??? FUNKY
Hello, hello. Can you clap your hands? (2x)Can you stretch up high?Can you touch your toes?Can you turn around?Can you say, „Hello”? Hello, hello. Can you stamp your feet? (2x)Can you stretch up high?Can you touch your toes?Can you turn around?Can you say, „Hello”? Hello, hello. Can you clap your hands?Hello, hello. Can you stamp your feet? New words and phrases Say „Hello!” Powiedz „cześć!” Clap your hands!Klaśnij w dłonie! Stretch up high!Wyciągnij się wysoko! Touch your toes!Dotknij palców u nóg! Turn around! Obróć się!Stamp your feet! Tupnij nogami! Wyszukaj i zaznacz słówka. Inna wersja piosenki:
... Angielski _______________________________________________________________________________________________________________________ Biedronki – czerwiec – Holday destinations – uczymy się o miejscach związanych z wakacjami: beach, ocean, palm trees, forrest, river, mountains ( plaża, ocean, palmy, las, rzeka góry). – The emotions-revision – przypominamy sobie jak wyraża się emocje po angielsku: happy, sad, angry, scared, sleepy (radosny, smutny, przestraszony, śpiący) – Free time activities – w tym tygodniu będziemy rozmawiać o tym jak spędzamy czas wolny: ride a bike, watch Netflix, play football, play with toys, do puzzles, take photos (jeździć na rowerze, oglądać Netflixa, grać w piłkę, bawić się zabawkami, układać puzzle, robić zdjęcia). -Family members- Revision- Przypominamy sobie nazwy członków rodziny: baby, mommy, daddy, grandma, grandpa (dziecko, mama, tata, babcia, dziadek). – Beach Items – w tym tygodniu porozmawiamy o tym co kojarzy nam się z wypoczynkiem na plaży: blanket, umbrella, ball, sunglasses, sun, deckchair, sand (koc, parasol, piłka, okulary, słońce, leżak, piasek) Rybki - czerwiec – Holday destinations – uczymy się o miejscach związanych z wakacjami: beach, ocean, palm trees, forrest, river( plaża, ocean, palmy, las, rzeka). – The emotions-revision – przypominamy sobie jak wyraża się emocje po angielsku: happy, sad, angry, scared, sleepy (radosny, smutny, przestraszony, śpiący) – Free time activities – w tym tygodniu będziemy rozmawiać o tym jak spędzamy czas wolny: ride a bike, watch Netflix, play football, play with toys, do puzzles, (jeździć na rowerze, oglądać Netflixa, grać w piłkę, bawić się zabawkami, układać puzzle). -Family members- Revision- Przypominamy sobie nazwy członków rodziny: baby, mommy, daddy, grandma, grandpa (dziecko, mama, tata, babcia, dziadek). – Beach Items – w tym tygodniu porozmawiamy o tym co kojarzy nam się z wypoczynkiem na plaży: blanket, umbrella, ball, sunglasses, sun, deckchair (koc, parasol, piłka, okulary, słońce, leżak) . Pszczółki i Motylki – czerwiec – Holday destinations – uczymy się o miejscach związanych z wakacjami: beach, ocean, palm trees, forrest, river, mountains, city ( plaża, ocean, palmy, las, rzeka gory, miasto). Piosenka: Summer Songs for Kids | I Love Summertime | The Singing Walrus Karty pracy: Kolorowanka – The emotions-revision – przypominamy sobie jak wyraża się emocje po angielsku: happy, sad, angry, scared, sleepy, upset (radosny, smutny, przestraszony, śpiący, obrażony) – Free time activities – w tym tygodniu będziemy rozmawiać o tym jak spędzamy czas wolny: ride a bike, watch Netflix, play football, play with toys, do puzzles, take photos, dance (jeździć na rowerze, oglądać Netflixa, grać w piłkę, bawić się zabawkami, układać puzzle, robić zdjęcia, tańczyć). -Family members- Revision- Przypominamy sobie nazwy członków rodziny: baby, mommy, daddy, grandma, grandpa, uncle, aunt (dziecko, mama, tata, babcia, dziadek, wujek, ciocia). – Beach Items – w tym tygodniu porozmawiamy o tym co kojarzy nam się z wypoczynkiem na plaży: blanket, umbrella, ball, sunglasses, sun, deckchair, sand, seal (koc, parasol, piłka, okulary, słońce, leżak, piasek, foka) Karty pracy- wyklejanka. Rybki – maj – Uczymy się różnych zawodów cook , doctor, builder, shop assistant, teacher (kucharz, doktor, budowniczy, sprzedawca, nauczyciel). – Poznajemy nową piosenkę i przy okazji uczymy się różnych ruchów spin around, touch the ground, reach up high, shake your legs, play guitar, nod your head, (obróć się, dotknij podłogi, podnieś rękę wysoko do góry, machaj nogami, graj na gitarze, kiwaj głową). Piosenka: If You’re Happy And You Know It Spin Around | Kids Songs | Super Simple Songs Link: – Ten tydzień będzie pełen ruchu. Przypomnimy sobie naszą poranną rutynę. wash our face, comb our hair, brush our teeth, get dressed, go to school (myjemy twarz, czeszemy włosy, ubieramy się, idziemy do przedszkola) Piosenka: This Is The Way | Kids Songs | Super Simple Songs Link: – Uczymy się o meblach i sprzętach w domu. lamp, table, toilet, tv, bed, (lampa, stół, toaleta, telewizor, łóżko). Biedronki – maj Uczymy się różnych zawodów. cook, doctor, builder, shop assistant, teacher, singer (kucharz, doktor, budowniczy, sprzedawca, nauczyciel, piosenkarz). Poznajemy nową piosenkę i przy okazji uczymy się różnych ruchów. spin around, touch the ground, reach up high, shake your legs, play guitar, nod your head, (obróć się, dotknij podłogi, podnieś rękę wysoko do góry, machaj nogami, graj na gitarze, kiwaj głową). Piosenka: If You’re Happy And You Know It Spin Around | Kids Songs | Super Simple Songs Link: Ten tydzień będzie pełen ruchu. Przypomnimy sobie naszą poranną rutynę. wake up wash our face, comb our hair, brush our teeth, get dressed, go to school (wstajemy, myjemy twarz, czeszemy włosy, ubieramy się, idziemy do przedszkola). Piosenka: This Is The Way | Kids Songs | Super Simple Songs Link: Uczymy się o meblach i sprzętach w domu. cup, lamp, table, toilet, tv, bed (filiżanka, lampa, stół, toaleta, telewizor, łóżko). Pszczółki i Motylki – maj – Uczymy się różnych zawodów. cook, doctor, builder, shop assistant, teacher, singer (kucharz, doktor, budowniczy, sprzedawca, nauczyciel, piosenkarz). Karty Pracy: Kolorowanka Poznajemy nową piosenkę i przy okazji uczymy się różnych ruchów. spin around, touch the ground, reach up high, shake your legs, play guitar, nod your head, (obróć się, dotknij podłogi, podnieś rękę wysoko do góry, machaj nogami, graj na gitarze, kiwaj głową). Piosenka: If You’re Happy And You Know It Spin Around | Kids Songs | Super Simple Songs Link: Ten tydzień będzie pełen ruchu. Przypomnimy sobie naszą poranną rutynę. ake up wash our face, comb our hair, brush our teeth, get dressed, go to school (wstajemy, myjemy twarz, czeszemy włosy, ubieramy się, idziemy do przedszkola). Piosenka: This Is The Way | Kids Songs | Super Simple Songs Link: Uczymy się o meblach i sprzętach w domu. cup, lamp, table , toilet, tv, bed, towel (filiżanka, lampa, stół, toaleta, telewizor, łóżko, ręcznik). Karty Pracy: Wyklejanka Motylki i Pszczółki- LUTY Najpierw słówka z piosenki o Bałwanku: snowman , buttons, eyes, nose, hat , scarf, cold ( bałwan, guziki , oczy , nos, kapelusz, szalik, zimno). Piosenka: I’m a little snowman. : Członkowie rodziny tacy jak: mommy, daddy, brother, sister, grandpa, grandma, uncle, aunt (mama, tata, brat , siostra, babcia , dziadek, wujek ,ciocia). Kolejna część słówek o jedzeniu: spaghetti, youghurt, cookies , salad, carrots, tomatoes, pancakes, cereal( spaghetti, jogurt, ciastka, sałatka, marchewki, pomidory, naleśniki, płatki śniadaniowe). Piosenka: Do you like spaghetti? Po uczymy się o sporcie: Football, Basketball, Ski Jumping, Running, swimming, karate( piłka nożna, koszykówka, skoki narciarskie, bieganie, pływanie, karate ). Biedronki – LUTY Najpierw słówka z piosenki o Bałwanku: snowman , buttons, eyes, nose, hat , scarf, cold ( bałwan, guziki , oczy , nos, kapelusz, szalik, zimno). Piosenka: I’m a little snowman. : Członkowie rodziny tacy jak: mommy, daddy, brother, sister, grandpa, grandma, uncle, aunt (mama, tata, brat , siostra, babcia , dziadek, wujek ,ciocia). Kolejna część słówek o jedzaniu: spaghetti, youghurt, cookies , salad, carrots, tomatoes, pancakes, cereal( spaghetti, jogurt, ciastka, sałatka, marchewki, pomidory, naleśniki, płatki śniadaniowe). Piosenka: Do you like spaghetti? Po uczymy się o sporcie: Football, Basketball, Ski Jumping, Running, swimming, karate( piłka nożna, koszykówka, skoki narciarskie, bieganie, pływanie, karate). RYBKI – LUTY Najpierw słówka z piosenki o Bałwanku: snowman , buttons, eyes, nose, hat , scarf( bałwan, guziki , oczy , nos, kapelusz, szalik). Piosenka: I’m a little snowman. : Członkowie rodziny tacy jak: mommy, daddy, brother, sister, grandpa, grandma( mama, tata, brat , siostra, babcia , dziadek). Kolejna część słówek o jedzaniu: spaghetti, youghurt, cookies , salad, carrots, tomatoes, pancakes, cereal( spaghetti, jogurt, ciastka, sałatka, marchewki, pomidory, naleśniki, płatki śniadaniowe). Piosenka: Do you like spaghetti? Po uczymy się o sporcie: Football, Basketball, Ski Jumping, Running, swimming( piłka nożna, koszykówka, skoki narciarskie, bieganie, pływanie). Język angielski MOTYLKI I PSZCZÓŁKI – LISTOPAD – Uczymy się liczyć do 11: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten, eleven, twelve (jeden, dwa , trzy , cztery, pięć , sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć, jedenaście, dwanaście). Będziemy także liczyć rybki w morzu z piosenką : 10 Little Fishies – Featuring Finny The Shark! | Kids Songs | Super Simple Songs Podczas wykonywania kart pracy dzieci będą musiały narysować odpowiednią ilość kropek w odpowiednim miejscu. Będziemy poznawać słówka związane z jedzeniem w i piciem restauracji: spaghetti, pizza, salad, chicken, sandwich, orange juice, water ( spaghetti, pizza, sałatka, kurczak, kanapka, sok pomarańczowy, woda). Oczami wyobraźni przeniesiemy się do restauracji. Dzieci będą klientami, a nauczyciel zamieni się w kelnera. Funkcje językowe: I’ll have… (poproszę…) Nawet w listopadzie pogoda bardzo często się zmienia. Dlatego poznamy słówka takie jak: sunny, windy, cloudy, rainy, snowy, hot, cold (słonecznie, wietrznie, pochmurnie, deszczowo, śnieżnie, gorąco, zimno) Posłuchamy także piosenki: Weather Song for kids | “Sun, Rain, Wind, and Snow” | The Singing Walrus – To czas nauki o owadach: ladybird, spider, bee, fly, butterfly, beetle, mosquito ( biedronka, pająk, pszczoła, mucha, motyl, żuk, komar). Język angielski BIEDRONKI – LISTOPAD – Uczymy się liczyć do 10: one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten (jeden, dwa , trzy , cztery, pięć , sześć, siedem, osiem, dziewięć, dziesięć). Będziemy także liczyć rybki w morzu z piosenką : 10 Little Fishies – Featuring Finny The Shark! | Kids Songs | Super Simple Songs Będziemy poznawać słówka związane z jedzeniem w i piciem restauracji: spaghetti, pizza, salad, chicken, sandwich, orange juice, water (spaghetti, pizza, sałatka, kurczak, kanapka, sok pomarańczowy, woda). Oczami wyobraźni przeniesiemy się do restauracji. Dzieci będą klientami, a nauczyciel zamieni się w kelnera. Nawet w listopadzie pogoda bardzo często się zmienia. Dlatego poznamy słówka takie jak: sunny, windy, cloudy, rainy, snowy, hot, cold (słonecznie, wietrznie, pochmurnie, deszczowo, śnieżnie, gorąco, zimno) Posłuchamy także piosenki: Weather Song for kids | “Sun, Rain, Wind, and Snow” | The Singing Walrus – To czas nauki o owadach: ladybird, spider, bee, fly, butterfly, beetle, mosquito ( biedronka, pająk, pszczoła, mucha, motyl, żuk, komar). Język angielski RYBKI – LISTOPAD – Uczymy się liczyć do 7: one, two, three, four, five, six, seven (jeden, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem). Będziemy także liczyć rybki w morzu z piosenką: 10 Little Fishies – Featuring Finny The Shark! | Kids Songs | Super Simple Songs Będziemy poznawać słówka związane z jedzeniem i piciem restauracji: spaghetti, pizza, salad, orange juice ( spaghetti, pizza, sałatka, sok pomarańczowy). Oczami wyobraźni przeniesiemy się do restauracji. Dzieci będą klientami a nauczyciel zamieni się w kelnera. Nawet w listopadzie pogoda bardzo często się zmienia. Dlatego poznamy słówka takie jak: sunny, windy, cloudy, rainy, snowy (słonecznie, wietrznie, pochmurnie, deszczowo, śnieżnie). Posłuchamy także piosenki: Weather Song for kids | “Sun, Rain, Wind, and Snow” | The Singing Walrus – To czas nauki o owadach: ladybird, spider, bee, fly, butterfly ( biedronka, pająk, pszczoła, mucha, motyl). Język angielski Motylki i Pszczółki – PAŹDZIERNIK Październik to czas kiedy zdążyliśmy już porządnie wejść w rok szkolny, dlatego z dużą energią kontynuujemy lekcje języka angielskiego. – będziemy uczyć się na temat bardzo przyjemny dla dzieci, bo wśród słówek będą nazwy ich ulubionych zabawek: doll, teddy bear, car, robot, blocks, kite, scooter, ball (lalka, miś pluszowy, robot, samochód, klocki, latawiec, hulajnoga, piłka). – to będzie czas nauki o ubraniach i o tym co mamy na sobie. Na lekcjach dzieci poznają słówka takie jak: socks, t-shirt, hoodie, sweater, skirt (skarpety, koszulka, bluza z kapturem, sweter, spódniczka). Uzupełnimy także wspólnie karty pracy, w których trzeba będzie przykleić konkretne części ubioru na ludzika. Dzieci jeszcze nie wiedzą, ale trzeci tydzień października (18-22) będzie tym najbardziej wyczekiwanym w tym miesiącu jeśli chodzi o lekcje języka angielskiego. Będziemy tańczyć i śpiewać do hitowej piosenki „Head, shoulders, knees and toes” , która rok rocznie należy do najbardziej lubianych przez dzieci piosenek. Poznamy takie słowa jak : head, shoulders, knees, toes, eyes, ears, mouth, nose (głowa, barki, kolana , palce u stóp, oczy , uszy, usta, nos). Head Shoulders Knees & Toes (Speeding Up) | Nursery Rhyme | Super Simple Songs – porozmawiamy o emocjach, oczywiście po angielsku Dzieci pokażą jaką mają minę, gdy są radosne (happy), smutne (sad), wściekłe (angry), przestraszone (scared), śpiące (sleepy), obrażone (upset), ciekawe (curious). Rozmową o emocjach będzie towarzyszyła piosenka: If You’re Happy | Super Simple Songs Podczas robienia kart pracy będziemy rysować buźki z różnymi emocjami. Język angielski Rybki – PAŹDZIERNIK Październik to czas kiedy zdążyliśmy już porządnie wejść w rok szkolny, dlatego z dużą energią kontynuujemy lekcje języka angielskiego. – będziemy uczyć się na temat bardzo przyjemny dla dzieci, bo wśród słówek będą nazwy ich ulubionych zabawek: doll, teddy bear, car, robot, blocks, kite, scooter, ball (lalka, miś pluszowy, robot, samochód, klocki). – to będzie czas nauki o ubraniach i o tym co mamy na sobie. Na lekcjach dzieci poznają słówka takie jak: socks, t-shirt, hoodie, sweater, skirt (skarpety, koszulka, bluza z kapturem, sweter, spódniczka). Dzieci jeszcze nie wiedzą, ale trzeci tydzień października (18-22) będzie tym najbardziej wyczekiwanym w tym miesiącu jeśli chodzi o lekcje języka angielskiego. Będziemy tańczyć i śpiewać do hitowej piosenki „Head, shoulders, knees and toes” , która rok rocznie należy do najbardziej lubianych przez dzieci piosenek. Poznamy takie słowa jak : head, shoulders, knees, toes, eyes, ears, mouth, nose (głowa, barki, kolana, palce u stóp, oczy, uszy, usta, nos). Head Shoulders Knees & Toes (Speeding Up) | Nursery Rhyme | Super Simple Songs – porozmawiamy o emocjach, oczywiście po angielsku Dzieci pokażą jaką mają minę, gdy są radosne (happy), smutne (sad), wściekłe (angry), przestraszone (scared), śpiące (sleepy). Rozmową o emocjach będzie towarzyszyła piosenka: If You’re Happy | Super Simple Songs Język angielski Biedronki – PAŹDZIERNIK Październik to czas kiedy zdążyliśmy już porządnie wejść w rok szkolny, dlatego z dużą energią kontynuujemy lekcje języka angielskiego. – będziemy uczyć się na temat bardzo przyjemny dla dzieci, bo wśród słówek będą nazwy ich ulubionych zabawek: doll, teddy bear, car, robot, blocks, kite, scooter, ball (lalka, miś pluszowy, robot, samochód, klocki, latawiec). – to będzie czas nauki o ubraniach i o tym co mamy na sobie. Na lekcjach dzieci poznają słówka takie jak: socks, t-shirt, hoodie, sweater, skirt (skarpety, koszulka, bluza z kapturem, sweter, spódniczka). Dzieci jeszcze nie wiedzą, ale trzeci tydzień października (18-22) będzie tym najbardziej wyczekiwanym w tym miesiącu jeśli chodzi o lekcje języka angielskiego. Będziemy tańczyć i śpiewać do hitowej piosenki „Head, shoulders, knees and toes” , która rok rocznie należy do najbardziej lubianych przez dzieci piosenek. Poznamy takie słowa jak : head, shoulders, knees, toes, eyes, ears, mouth, nose (głowa, barki, kolana, palce u stóp, oczy, uszy, usta, nos). Head Shoulders Knees & Toes (Speeding Up) | Nursery Rhyme | Super Simple Songs – porozmawiamy o emocjach, oczywiście po angielsku Dzieci pokażą jaką mają minę, gdy są radosne (happy), smutne (sad), wściekłe (angry), przestraszone (scared), śpiące (sleepy). Rozmową o emocjach będzie towarzyszyła piosenka: If You’re Happy | Super Simple Songs Język angielski BIEDRONKI – WRZESIEŃ – Uczyliśmy jak się witać w języku angielskim i śpiewaliśmy i tańczyliśmy do piosenki „Hello Hello…” : Hello Hello! Can You Clap Your Hands? | Original Kids Song | Super Simple Songs Używaliśmy przy tym takich ruchów jak : clap your hands, stamp your feet, stretch up high, touch your toes, turn around say :hello (klaśnij w dłonie, tupaj nogami, rozciągnij się mocno, dotknij palców u stóp, obróć się, powiedz: Hello) – sala Biedronek była pełna kolorów, bo o nich się uczyliśmy, a poznaliśmy takie słowa jak : blue, red , yellow, green, pink, brown ( niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, brązowy) - uczyliśmy się o owocach, które rosną w sadach i nie tylko. Dzieci poznały takie owoce jak : apple, banana, peach, grapes, strawberry, pear ( jabłko, banan, brzoskwinia, winogrona, truskawka, gruszka). Wspólnie oglądaliśmy i słuchaliśmy piosenki: Fruits Song For Children | Kindergarten Nursery Rhymes And Kids Songs by Kids Tv – link: Język angielski RYBKI – WRZESIEŃ - Uczyliśmy jak się witać w języku angielskim i śpiewaliśmy i tańczyliśmy do piosenki „Hello Hello…” : Hello Hello! Can You Clap Your Hands? | Original Kids Song | Super Simple Songs Używaliśmy przy tym takich ruchów jak : clap your hands, stamp your feet, stretch up high, touch your toes, turn around say :hello (klaśnij w dłonie, tupaj nogami, rozciągnij się mocno, dotknij palców u stóp, obróć się, powiedz: Hello) – sala była pełna kolorów, bo o nich się uczyliśmy, a poznaliśmy takie słowa jak : blue, red, yellow, green, pink (niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy) - uczyliśmy się o owocach, które rosną w sadach i nie tylko. Dzieci poznały takie owoce jak : apple, banana, peach, grapes, strawberry (jabłko, banan, brzoskwinia, winogrona, truskawka). Wspólnie oglądaliśmy i słuchaliśmy piosenkę: Fruits Song For Children | Kindergarten Nursery Rhymes And Kids Songs by Kids Tv – link: Język angielski Motylki i Pszczółki – WRZESIEŃ – Uczyliśmy jak się witać w języku angielskim i śpiewaliśmy i tańczyliśmy do piosenki „Hello Hello…” : Hello Hello! Can You Clap Your Hands? | Original Kids Song | Super Simple Songs Używaliśmy przy tym takich ruchów jak : clap your hands, stamp your feet, stretch up high, touch your toes, turn around say :hello (klaśnij w dłonie, tupaj nogami, rozciągnij się mocno, dotknij palców u stóp, obróć się, powiedz: Hello) – sala była pełna kolorów, bo o nich się uczyliśmy, a poznaliśmy takie słowa jak : blue, red, yellow, green, pink, brown, orange, purple (niebieski, czerwony, żółty, zielony, różowy, brązowy, pomarańczowy, fioletowy) Wspólnie uzupełnialiśmy karty pracy, na których dzieci kolorowały cyfry na dany kolor. - uczyliśmy się o owocach, które rosną w sadach i nie tylko. Dzieci poznały takie owoce jak: apple, banana, peach, grapes, strawberry, pear, watermelon, orange (jabłko, banan, brzoskwinia, winogrona, truskawka gruszka, arbuz, pomarańcza). Wspólnie oglądaliśmy i słuchaliśmy piosenkę: Fruits Song For Children | Kindergarten Nursery Rhymes And Kids Songs by Kids Tv – link: Przez ostatni miesiąc dzieci ćwiczyły przedstawianie się w języku angielskim: What’s your name? My name is… ? ( jak masz na imię , mam na imię…)
piosenka hello hello can you clap your hands